Wszystko co powinieneś wiedzieć o bitcoinach i kryptowalutach

Polskie Coin Forum. Dyskusje na temat cyfrowej waluty bitcoin i nie tylko!. Aktualności, linki, newsy ze świata, porady, pomoc techniczna 
Maciej
Świeżak
Temat Autor
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2017, 9:02

Zerowa prowizja na giełdzie kryptowalutowej!

31 paź 2017, 12:59

Witam, nie rozpisując się zanadto mam do rozdania kod promocyjny, który obniża prowizję zarówno taker, jak i maker do 0% na giełdzie kryptowalutowej Abucoins. W skrócie możecie trejdować za darmo!. W tej chwili na Abucoins dostępnych jest 19 par walutowych w tym oczywiście BTC/PLN. Aby, aktywować bonus wystarczy w panelu użytkownika wpisać następujący kod “Abu6”. Zerową prowizją możecie cieszyć się do końca listopada. Niestety kod jest ważny tylko dla pierwszych 10 osób, które go aktywują. Także to tyle z ogłoszeń parafialnych :D. Poniżej podrzucę jeszcze link do giełdy, jak ktoś będzie zainteresowany, to już sam sobie poszuka więcej informacji i opinii na jej temat. Pozdrawiam i życzę osiągania nowych ATH w waszych portfelach kryptowalutowych :).

Link do giełdy -> https://abucoins.com/pl/
 
Beniaminpo12
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2018, 6:33

Re: Zerowa prowizja na giełdzie kryptowalutowej!

08 mar 2018, 6:34

Nowe osoby w Londynie wydają się zagubione i niepewne siebie. Zdecydowanie, oprócz dobrej pracy, potrzebują również dobrej rozrywki. A kto będzie w stanie zapewnić lepsze doznania niż panie z http://www.girl-friend-escorts.co.uk/ , które naprawdę znają się na rzeczy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości