Verasity Game Store zawierać będzie 550 gier w 1 kwartale 2020 roku

Verasity wydało specjalne oświadczenie, w którym informuje o wszystkich nowościach, które dodane zostaną w pierwszy kwartale obecnego roku na platformie – Verasity Games Store. Na chwilę obecną Verasity potwierdziło już umowy z takimi platformami jak GameZBoost oraz studiami renomowanymi takimi jak Troll Games, Gamigo, Games Group czy też European.

Co koniecznie musimy wiedzieć o Verasity Games Store?

Dla tych z nas, którzy jeszcze Verasity nie znają, jest to platforma internetowa treści multimedialnych, która jest oparta na blokowym łańcuchu. Ma także token VRA do działania bezpośrednio na platformie, które się składa z ponad 550 milionów użytkowników. Opisują oni siebie jako pewnego rodzaju przyszłość wideo online w witrynach takich jak Twitch czy też YouTube. Platforma ta jest tworzona w oparciu o sam lojalnościowy program, dzięki czemu wszelkie dochody z platformy wykorzystywane są do finansowania wydawców. W ten właśnie sposób powinniśmy dostosować efekt śnieżnej kuli.

Verasity ogłosiło także, że w pierwszym kwartale 2020 roku na tę platformę trafi ponad 550 gier. Niektóre spośród nich będą znane już, a więc zabiorą odbiorców własnych na platformę, w ten sposób zwiększając liczbę odwiedzin. Tematy tychże gier nie pozostawiają nikogo w zasadzie obojętnym, ponieważ tak naprawdę otwiera gamę szeroką następujących gatunków:

– gry

– gry MMO/RTS

– zwykłe gry

Wszystko to wraz z funkcjami nowymi gracz kontra gracz jak i także turniejem. Funkcje te pozwalają na zmierzenie się z graczem, który tak naprawdę jest w miejscu dowolnym na świecie. Te turnieje będą miały nagrodę VRA, a dodane funkcje za pośrednictwem Facebooka lub też WhatsApp ułatwiają znacznie przeprowadzenie tych zawodów ze swoimi przyjaciółmi czy też przeciwko nim.

Właśnie token VRA można uzyskać na bardzo różne sposoby. Sposobem najłatwiejszym na uzyskanie VRA będzie właśnie reklama, oglądanie filmów otrzymamy całkiem za darmo token z zamiarem nagrodzenia naszego zaangażowania. Także może zdobyć token, tworząc specjalne aplikacje w specjalnym ekosystemie Verasity czy też wygrywając turnieje.

Cel tokena VRA

Celem samego tokena VRA nie jest wzbogacenie jego poprzez przechowywanie, ale może go także sprzedać czy też kupić za pośrednictwem zewnętrznych platform. To nie jest tak naprawdę jedyna funkcja tokena, ponieważ uzyskać można chociażby zniżki we wszystkich restauracjach McDonald’s czy też czeki na Amazon.

Co więcej w grach znajdziemy różnego rodzaju funkcjonalności, które nam pozwolą wydać VRA jako:

– zakłady w grach,

– subskrypcje, w których jeśli grać będziemy okresowo, otrzymamy nagrody o dużo większej wartości a niżeli początkowo wpłacona.

Jeśli uważamy, że te wszystkie powyższe informacje są bardzo interesujące, to możemy w ich znaleźć o wiele, wiele więcej. Na pewno bardzo ciekawą sekcją jest sekcja wiadomości na stronie cotobitcoin.pl

Na pewno codzienne zaglądanie do tej sekcji poszerzy znacznie naszą wiedzę w wielu tematach związanych z kryptowalutami.

7 stycznia, 2020

Wiktor Antonowicz

Wiktor Antonowicz CEO projektu CoinForum.pl od 4 lat związany z branżą kryptowalut. W tym roku postanowiliśmy wraz ze znajomymi z branży uruchomić forum o kryptowalutach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *