Olgierd

Forum Replies Created

Viewing 2 replies - 1 through 2 (of 2 total)
 • Replies
  Olgierd
  Participant

  Tron jest zdecentralizowaną platformą opartą na blockchain, która ma na celu zbudowanie bezpłatnego, globalnego systemu rozrywki cyfrowej z technologią rozproszonej pamięci masowej. Umożliwia łatwe i ekonomiczne współdzielenie treści cyfrowych. Portal został założony we wrześniu 2017 r. przez singapurską organizację non-profit o nazwie Tron Foundation. Na jej czele stoi dyrektor generalny Justin Sun, współpracujący z dedykowanym wewnętrznym zespołem programistycznym, w którego skład wchodzi wielu uznanych ekspertów w dziedzinie technologii.

  Sieć Tron wykorzystuje swoją kryptowalutę o nazwie Tronix (TRX).Można ją kupić na giełdach, na przykład: Liqui lub Binance, wymieniając je na inne kryptowaluty, takie jak ETH lub BTC. TRX może być przechowywany w portfelach obsługujących bloki Ethereum, takich jak MyEtherWallet. Waluta służy do płacenia za treści.

  Obecnie TRX może pochwalić się dobrą stabilnością, co z pewnością stanowi jeden z powodów dużego zainteresowania tą walutą, a co za tym idzie -wzrostu kursu. Z pewnością do tego przyczyniły się również doniesienia z ubiegłego roku o tym, jakoby Tron miał realizować projekt z BitTorrent (w ich wyniku wartość obydwóch graczy wzrosły o 20 i 10%).

  Eksperci wskazują na to, że kurs TRX powinien rosnąć w następnych latach. Wprawdzie mogą zdarzyć się niewielkie wahania, jednak wartość kryptowaluty nie powinna spaść dramatycznie. Wierzy się, że do 2025 roku Tronix stanie się jednym z ważniejszych pieniędzy cyfrowych dla inwestowania długoterminowego.

  Olgierd
  Participant

  Z Bitcoin, tak jak z innymi aktywami wymienialnymi na giełdzie, nic nie jest pewne. Eksperci zalecają, dokładnie tak, jak piszesz, kupowanie w momentach, w których jego kurs jest niski. Ewentualnie, kiedy wartość ma wzrosnąć. Obecnie kurs rośnie, więc może warto rozważyć wprowadzenie w życie drugiej strategii właśnie. Zanim jednak podejmiesz decyzję, pamiętaj, że w Bitcoina możesz inwestować krótkoterminowo, przez kilka godzin lub dni, albo długoterminowo – miesiącami i latami. Kurs zmienia się wraz z ilością ofert kupna i sprzedaży, ale także ze względu na doniesienia prasowe, zmiany w prawie i wydarzenia ekonomiczne.

  Obecne prognozy co do wzrostu kursu Bitcoin są pozytywne ze względu na to, że notujemy obecnie najmniejsze wahania od 17 lat. Historycznie po takim okresie następowała faza wzrostów kursu.

Viewing 2 replies - 1 through 2 (of 2 total)
Secured By miniOrange