BitTrader

Forum Replies Created

Viewing 2 replies - 1 through 2 (of 2 total)
 • Replies
  BitTrader
  Participant

  Bitcoin stanowi obecnie najpopularniejszą kryptowalutę na świecie. Z tego powodu wielu inwestorów decyduje się na kupno właśnie jego i w taki sposób pojawiają się coraz wyższe ceny BTC. Jak zapewne wiesz, wartość waluty zależy od doniesień związanych z wydarzeniami ekonomicznymi, prawymi, ale także informacjami o kradzieżach i defraudacjach.
  Być może seria niepokojących newsów na temat Bitcoin sprawiłaby, że zainteresowanie inwestorów zostałoby skierowane w stronę innej, bardziej bezpiecznej i stabilniejszej waluty, na przykład Ethereum.

  BitTrader
  Participant

  Rynek kryptowalut rośnie szybko i dlatego warto się nim zainteresować. Decydując się na inwestowanie w mniej popularne waluty można kierować się różnymi strategiami. Niektórzy inwestorzy kierują się opiniami ekspertów oraz wielkością wolumenu – wtedy najlepiej wypadają zdecydowanie najbardziej popularne kryptowaluty. Inni, na podstawie doniesień prasowych, wyszukują debiutów i dokonują transakcji na fali zainteresowania. Jeszcze inni decydują się na inwestowanie tylko w waluty bazujące na najlepszej technologii. My zalecamy przede wszystkim wyłożenie pieniędzy w bezpieczne rozwiązania i sprawdzonych pośredników.

  Sygnały przydają się głównie do inwestowania krótkoterminowego, chociaż wśród doniesień mogą znaleźć się informacje średnio-i długoterminowe. Zalecamy korzystanie z opinii i analiz trendów wykonanych przez ekspertów. Te pomogą Ci ocenić, jaki ruch w strategii długoterminowej warto wykonać.

Viewing 2 replies - 1 through 2 (of 2 total)