AkademiaBitcoin

Forum Replies Created

Viewing 4 replies - 1 through 4 (of 4 total)
 • Replies
  AkademiaBitcoin
  Participant

  Dzięki za informacje. Możesz powiedzieć jak zainteresowanie takimi bitomatami? Ile średnio ludzi korzysta z bitomatu w ciągu miesiąca lub dnia?

  AkademiaBitcoin
  Participant

  Dzięki za informacje o Bitcoin Billionaire zabieram się również za inwestowanie na ich platformie. Wczorajszy dołek zmotywował mnie na wejście w Bitcoin. Również obniżyli próg wejścia do Bitcoin Billionaire to tym bardziej się opłaca. Polecam przetestować z linka powyższego – https://pl.bitcoinbillion.live

  AkademiaBitcoin
  Participant

  Do tej pory nie powstały w naszym kraju osobne przepisy dotyczące kryptowalut, jednak w myśl odpowiedzi na interpelację nr 6655 Ministerstwa Finansów, pieniądz wirtualny uznaje się w Polsce za legalny.

  Do przyjmowania płatności w Bitcoin należy posiadać odpowiednie oprogramowanie. Można skorzystać z pomocy specjalisty, który na zamówienie napisze je dla nas, jednak jest to opcja bardzo droga. Z pomocą przyjdą nam również firmy zewnętrzne, które mają w swoim portfolio gotowe moduły do wykorzystania w sklepie internetowym. Za pomocą swojego procesora płatności obsługują one przelewy i rozliczają się ze sprzedającym, pobierając prowizję za swoje usługi (liczoną od wartości zakupów). Moduły do przyjmowania wpłat w kryptowalutach ma na przykład CoinGate. Są one dostępne dla silników sklepowych Magneto, WooCommerce, PrestaShop, itp.

  Ze względu na wprowadzenie obowiązku rozliczenia handlu kryptowalutami w internecie, inwestorzy muszą wykazywać transakcje w zeznaniach rocznych i odprowadzać podatek od ich wymiany na pieniądz tradycyjny. W kwestii rozliczenia wpłat od klientów najlepiej skontaktować się z najbliższym urzędem skarbowym lub zadzwonić na infolinię skarbówki.

  AkademiaBitcoin
  Participant

  Wewnętrzna waluta giełdy Binance, Binance Coin, zanotowała w 2019 roku spore wzrosty i w rankingu CoinMarketCap osiągnęła 11 pozycję. Przyczyną poprawy kursu tej kryptowaluty jest przede wszystkim znakomita sesja Binance: ogłoszenie spółki i stworzenie możliwości zakupu kryptowalut za pomocą przelewu w euro lub funtach i następujące po nim wyprzedanie w ciągu 14 minut. Dodatkowo giełda umożliwiła przyjmowanie wpłat za pomocą kart kredytowych oraz debetowych. To poprawiło nastawienie inwestorów i zwiększyło ich zainteresowanie tą kryptowalutą.

  Co do opinii na temat Binance Coin są one w większości pozytywne, szczególnie, że jest on połączeniem zalet kryptowaluty i stabilnego pieniądza, co może wskazywać na duże zainteresowanie nim w przyszłości. Poza tym, Binance oferuje możliwość dokonywania transakcji w wielu parach krypto, co również może być atrakcyjne. Oczywiście trzeba wspomnieć o tym, że sama giełda oferuje spore zniżki na opłaty dla traderów, w tym roku jest to 25%, później 12,5% i 6,75% w 2021 roku.

  Z kolei patrząc na opinie ekspertów co do wysokości kursów, te są ciągle pozytywne i nie zakładają nawet możliwości spadku notowań. Sugeruje się nawet, że cena Binance Coin może osiągnąć pułap do 1300 dolarów. Bardziej praktyczne prognozy zakładają wysokość kursu w okolicy 100 dolarów i te można chyba uznać za najbardziej wiarygodne.

Viewing 4 replies - 1 through 4 (of 4 total)