transport samochodów z niemiec

Obrazek
olkaa
Świeżak
Reputacja: 0

transport samochodów z niemiec

Post autor: olkaa » 03 lip 2018, 12:42

Kupiłam samochód, teraz szukam kogoś kto zająłby się sprowadzenie go z Niemiec. Jeżeli macie może namiary na sprawdzoną, profesjonalną firmę oferującą transport samochodów z Niemiec, to bardzo proszę. Zależy mi na doświadczonym kierowych, tak zeby wszystko przebiegło bez żadnych zakłóceń.

cegielska
Świeżak

Re: transport samochodów z niemiec

Post autor: cegielska » 09 lip 2018, 14:51

Ta oferta - transport samochodów z Niemiec powinna Cię zainteresować. Firma doświadczona wyposażona w odpowiednie pojazdy, certyfikaty pozwalające na transport zagraniczny. Warto ich wziąć pod uwagę, ważne jest to, żeby transport samochodów z Niemiec przebiegł bez problemów, żeby auto dotarło całe.

marekandrzejewski
Świeżak

Post autor: marekandrzejewski » 09 lis 2018, 10:29

Wg. mnie samochody z Niemiec są w lepszym stanie technicznym niż na polskim rynku. Szczególnie jeśli chodzi o auta z rynku wtórnego warto zastanowić się nad podróż do naszego zachodniego sąsiada. Ja już drugie auto tym razem padło na BMW serii 5 sprowadziłem u tego Pana zajmującego się transportem samochodów z Niemiec

Majeczka90
Wor w zakonie

Post autor: Majeczka90 » 26 gru 2018, 8:03

Ja planuje własnie zakup nowego samochodu i biorę pod uwagę właśnie auta sprowadzane z Niemiec. Najpierw jednak chciałabym sprzedać swoje stare auto. Jak sądzicie, lepiej powystawiać ogłoszenia, czy może skorzystać z oferty skupu samochodowego, np. https://kupiewszystkieauta.pl/skup-aut-osobowych/? W takim skupie gotówkę otrzymam od razu do ręki, co, nie ukrywam, będzie dla mnie bardzo korzystne... :)

Darrek29
Świeżak

Post autor: Darrek29 » 22 sty 2019, 13:24

Każdy transport powinien być porządnie zabezpieczony. Sądzę, że na http://www.protect-vehicle.eu/pl znajdziecie odpowiednie zabezpiecznie, dzieki którym będziecie mieli pewność, że przewożone rzeczy są bezpieczne.

PyciaKossak
Kapitan

Post autor: PyciaKossak » 26 sty 2019, 20:42

Wydaje mi się, że salony są o wiele bezpieczniejsze, ja swoje auto w maździe Klimczak w Częstochowie kupowałam. W dobrej cenie, auto pewne, nie kręcone. Nikt przy nim nic nie kombinował i nie muszę się martwić że coś będzie nie tak

Awatar użytkownika
baliczak
Świeżak

Post autor: baliczak » 28 sty 2019, 13:43

Niestety nie jest to moja dziedzina wiedzy. Dlatego też nie będę w stanie pomóc w tym zakresie.
Człowiek jest naprawdę królem dzikich bestii, gdyż jego brutalność przewyższa ich brutalność. Żyjemy ze śmierci innych. Jesteśmy cmentarzyskami!.

mczay
Wor w zakonie

Post autor: mczay » 25 mar 2019, 21:12

Znajdź profesjonalna firmę transportową - na rynku ich nie brakuje. Zajrzyj tutaj: firmy transportowe świętokrzyskie, a gwarantuję, że znajdziesz firmę z obszaru, na którym Ci zależy!

aszyn
Wor w zakonie

Post autor: aszyn » 03 kwie 2019, 6:26

Słyszałam o tym, że coraz więcej osób właśnie tak robi. Wydaje mi się, że faktycznie można parę groszy w ten sposób zaoszczędzić. Jeśli więc interesuje Was transport aut na lawecie to ja bym się zgłosiła do pomocy drogowej, na przykład https://pomoc-drogowa-katowice.pl/. Oni mają możliwości techniczne aby to ogarnąć.

dariusz343423
Świeżak

Post autor: dariusz343423 » 29 kwie 2019, 10:46

Ja naprawdę jestem niesamowicie ciekawy czy ktoś z was już słyszał o bardzo ciekawiej ofercie z stacja ładowania samochodów elektrycznych cena Warszawa . Z tego co ja wiem to takie coś interesuje bardzo dużo osób.Ja o tym wiem.

ODPOWIEDZ