Najlepsze kasyna online z Bitcoinami – Opinie – Jakie?

Forums Wszystko o Bitcoin Najlepsze kasyna online z Bitcoinami – Opinie – Jakie?

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  Wiktor Antonowicz 3 months ago.

 • Post
  Olgierd
  Participant

  Szukam trochę rozrywki na wieczory aby pobawić się legalnie w kasynach online z wykorzystaniem kryptowaluty Bitcoin. Inwestuje i zarabiam za usługi sobie w bitcoin i odkładam w portfelu. Postanowiłem że pogram i pobawie się troche w kasynach za Bitcoin. Jakie możecie polecić kasyna z płatnościami Bitcoin?

  Czy kasyna online z Bitcoin są legalne czy nielegalne?

  Poproszę o jakieś dobre sprawdzone kasyna zależy mi na dobrych opiniach, które faktycznie wypłacają wygrane bitcoin na portfel.

  Czy w takich kasynach również jest weryfikacja KYC?

  Z góry dzięki za wszystkie informacje

Viewing 1 replies (of 1 total)
 • Replies

  O ile samo wykorzystanie pieniądza wirtualnego jako środka podlegającego wymianę na inną walutę – tradycyjną lub cyfrową – nie jest nielegalne, o ile odprowadzimy od takiej transakcji podatek. Jednak działalność kasyna Bitcoin nie jest do końca jasna w świetle prawa. Jest to kwestia, która stanowi kłopot nie tylko dla graczy w Polsce, ale również za oceanem. Z doniesień prasowych wynika, że takie miejsca są nielegalne, ale nigdzie nie można spotkać się z jednoznaczną opinią wydaną przez ekspertów z dziedziny prawa lub podatków. Z tego powodu zalecamy ostrożność. Jeśli mimo wszystko chcesz grać, polecamy przejrzenie internetowych rankingów najlepszych kasyn online.

  Weryfikacja KYC (Know Your Customer) to procedura, którą muszą przeprowadzić instytucje finansowe dla zweryfikowania swoich klientów i uzyskania pewnych oraz trafnych informacji niezbędnych do prowadzenia z nimi interesów. Taka weryfikacja pozwala na ustalenie wiarygodności klienta w celu zapobieżenia kradzieżom i oszustwom.

Viewing 1 replies (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.