Jak inwestować i zarabiać na kursie Bitcoina?

Forums Ekonomia i inwestowanie w kryptowaluty Jak inwestować i zarabiać na kursie Bitcoina?

 • Post
  BitcoinWomen
  Participant

  Jak waszym zdaniem powinno rozpoczynać się inwestowanie i zarabianie na kursie Bitcoin? Jednym z głównych moich ustaleń jest inwestowaniu na dołku. Obecnie kurs bitcoin idzie mocno do góry i teraz się zastanawiam czy jest już za późno aby wchodzić? Chciałbym zacząć inwestowanie i granie z na kursie Bitcoin ale niestety nie chce wchodzić na górce.

  Jak według was ustalić moment wejścia inwestycyjnego w kurs Bitcoin?

  Za wszystkie cenne porady będę bardzo wdzięczna i z góry dziękuje. Liczę że to miejsce będzie służyć dużej ilości nowym użytkownikom bez doświadczenia.

Viewing 1 replies (of 1 total)
 • Replies
  Anonymous
  Inactive

  Z Bitcoin, tak jak z innymi aktywami wymienialnymi na giełdzie, nic nie jest pewne. Eksperci zalecają, dokładnie tak, jak piszesz, kupowanie w momentach, w których jego kurs jest niski. Ewentualnie, kiedy wartość ma wzrosnąć. Obecnie kurs rośnie, więc może warto rozważyć wprowadzenie w życie drugiej strategii właśnie. Zanim jednak podejmiesz decyzję, pamiętaj, że w Bitcoina możesz inwestować krótkoterminowo, przez kilka godzin lub dni, albo długoterminowo – miesiącami i latami. Kurs zmienia się wraz z ilością ofert kupna i sprzedaży, ale także ze względu na doniesienia prasowe, zmiany w prawie i wydarzenia ekonomiczne.

  Obecne prognozy co do wzrostu kursu Bitcoin są pozytywne ze względu na to, że notujemy obecnie najmniejsze wahania od 17 lat. Historycznie po takim okresie następowała faza wzrostów kursu.

Viewing 1 replies (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.