Inwestycja w alternatywne kryptowaluty – czy warto?

Forums Ekonomia i inwestowanie w kryptowaluty Inwestycja w alternatywne kryptowaluty – czy warto?

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  BitTrader 3 months ago.

 • Post

  Czy według was warto inwestować w alternatywne kryptowaluty? W jaki sposób wybieracie projekty mało popularne w które inwestujecie? Chcemy poznać wasze zdanie czym kierujecie się przy wyborze alternatywnych kryptowalut? Większość społeczności inwestuje wyłącznie w Bitcoin i czeka aż wzrośnie a następnie szybko sprzedaje na giełdzie lub wymienia w bitomacie.

  Znajdują się również osoby, które inwestują długoterminowo w alternatywne kryptowaluty z jakich sygnałów korzystacie?

Viewing 1 replies (of 1 total)
 • Replies
  BitTrader
  Participant

  Rynek kryptowalut rośnie szybko i dlatego warto się nim zainteresować. Decydując się na inwestowanie w mniej popularne waluty można kierować się różnymi strategiami. Niektórzy inwestorzy kierują się opiniami ekspertów oraz wielkością wolumenu – wtedy najlepiej wypadają zdecydowanie najbardziej popularne kryptowaluty. Inni, na podstawie doniesień prasowych, wyszukują debiutów i dokonują transakcji na fali zainteresowania. Jeszcze inni decydują się na inwestowanie tylko w waluty bazujące na najlepszej technologii. My zalecamy przede wszystkim wyłożenie pieniędzy w bezpieczne rozwiązania i sprawdzonych pośredników.

  Sygnały przydają się głównie do inwestowania krótkoterminowego, chociaż wśród doniesień mogą znaleźć się informacje średnio-i długoterminowe. Zalecamy korzystanie z opinii i analiz trendów wykonanych przez ekspertów. Te pomogą Ci ocenić, jaki ruch w strategii długoterminowej warto wykonać.

Viewing 1 replies (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.