Gdzie można płacić kryptowalutą Bitcoin w Polsce?

Forums Wszystko o Bitcoin Gdzie można płacić kryptowalutą Bitcoin w Polsce?

 • Post
  AkademiaBitcoin
  Participant

  Popularność Bitcoin w Polsce rośnie w bardzo szybkim tempie. Kurs zdecydowanie już umocnił się i nie ma dużych skoków. Pełna stabilizacja i rozwój. Coraz większa grupa ludzi zaczyna zarabiać na Bitcoin oraz otrzymywać wynagrodzenie również w innych kryptowalutach.

  Codziennie powstają nowe Bitomaty a ich liczba przekroczyła już 5000 sztuk na całym świecie. Zastanawiam się jednak z czego wynika problem z płatnościami w Polsce.

  Czy ktoś znam w Polsce miejsca, gdzie można swobodnie zapłacić Bitcoin?

  Jestem zdanie że coraz bardziej chce uciekać od naszej bankowości i stać się niezależny w jakiś sposób i mieć komfort płacenia poprzez BTC. Czy uważacie również że powinno się odważniej podchodzić do Bitcoin i dać już ludziom możliwość płacenia np. za rachunek w restauracji?

  Czy reklama że u nas jest możliwość płatności w Bitcoin to już zaleta i przyciągniecie nowych klientów?

Viewing 2 replies - 1 through 2 (of 2 total)
 • Replies
  Anonymous
  Inactive

  Kryptowaluta Bitcoin staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju i obecnie mamy możliwość zapłacenia nią za usługi w kilku miejscach, głównie znajdujących się w Warszawie. Jest to możliwe chociażby w Medicover, burgerowni Bobby Burger i kawiarni MiTo art cafe books. Poznaniacy zapłacą Bitcoinem w szkole tańca Bailar Casino, a mieszkańcy Katowic w restauracji “Raz Dwa Osiem”. Istnieje także możliwość doładowania telefonu w sieci Heyah i T-Mobile. Więcej informacji na temat miejsc akceptujących Bitcoin można znaleźć na coinmap.org .

  Poczytaj również o: Transakcja w Bitcoin utknęła, co zrobić gdy przelew nie dotarł

  kamiloko255
  Participant

  Z tego co widziałem, na pyszne.pl można zapłacić bitcoinami, ale również niektóre firmy i taksówki wprowadzają taką możliwość.

Viewing 2 replies - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.