Czym jest kryptowaluta TRON (TRX) i dlaczego rośnie?

Forums Forki i alternatywne kryptowaluty Czym jest kryptowaluta TRON (TRX) i dlaczego rośnie?

 • Post
  BitcoinWomen
  Participant

  Obserwując różne platformy social media to zdecydowanie dochodzę do wniosku że projekt TRON (TRX) jest najbardziej głośny. Widać że marketingowo działają mocno i przekłada się to na efekt wzrostów i potencjału w kolejnych latach. Zastanawia mnie tylko co tak naprawdę stoi za projektem TRON (TRX)? Czy ktoś z forum może udzielić mi informacji dlaczego.

  Jaki widzicie potencjał i jaką prognozę dla kryptowaluty TRON (TRX) możecie przedstawić w kolejnych latach?

  Zawsze ważna jest dobra otoczka i marketing w przypadku TRX nie można na to narzekać bo widać że faktycznie nad tym intensywnie pracują.

Viewing 1 replies (of 1 total)
 • Replies
  Anonymous
  Inactive

  Tron jest zdecentralizowaną platformą opartą na blockchain, która ma na celu zbudowanie bezpłatnego, globalnego systemu rozrywki cyfrowej z technologią rozproszonej pamięci masowej. Umożliwia łatwe i ekonomiczne współdzielenie treści cyfrowych. Portal został założony we wrześniu 2017 r. przez singapurską organizację non-profit o nazwie Tron Foundation. Na jej czele stoi dyrektor generalny Justin Sun, współpracujący z dedykowanym wewnętrznym zespołem programistycznym, w którego skład wchodzi wielu uznanych ekspertów w dziedzinie technologii.

  Sieć Tron wykorzystuje swoją kryptowalutę o nazwie Tronix (TRX).Można ją kupić na giełdach, na przykład: Liqui lub Binance, wymieniając je na inne kryptowaluty, takie jak ETH lub BTC. TRX może być przechowywany w portfelach obsługujących bloki Ethereum, takich jak MyEtherWallet. Waluta służy do płacenia za treści.

  Obecnie TRX może pochwalić się dobrą stabilnością, co z pewnością stanowi jeden z powodów dużego zainteresowania tą walutą, a co za tym idzie -wzrostu kursu. Z pewnością do tego przyczyniły się również doniesienia z ubiegłego roku o tym, jakoby Tron miał realizować projekt z BitTorrent (w ich wyniku wartość obydwóch graczy wzrosły o 20 i 10%).

  Eksperci wskazują na to, że kurs TRX powinien rosnąć w następnych latach. Wprawdzie mogą zdarzyć się niewielkie wahania, jednak wartość kryptowaluty nie powinna spaść dramatycznie. Wierzy się, że do 2025 roku Tronix stanie się jednym z ważniejszych pieniędzy cyfrowych dla inwestowania długoterminowego.

Viewing 1 replies (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.