Czy warto kupić Binance Coin ? Opinie i ocena potencjału

Forums Forki i alternatywne kryptowaluty Czy warto kupić Binance Coin ? Opinie i ocena potencjału

 • Post
  Anonymous
  Inactive

  Czy według was kurs kryptowaluty Binance Coin doszedł do szczytu i nie będzie więcej wart? Od długiego czasu Binance Coin kosztuje od 30 do 35$ i zastanawiam się jaki jest jeszcze potencjał i możliwości. Kryptowaluta Binance Coin służy głównie do obniżenia prowizji w momencie korzystania z giełdy Binance. Moim zdaniem za Binance Coin nie stoi nic więcej aby kurs poszedł w górę.

  Czy ktoś z was może wyprowadzić mnie ewentualnie z mojego błędu myślenia? Do czego jeszcze służy kryptowaluta Binance Coin i gdzie wypatrujecie w niej potencjal na ewentualne kolejne wzrosty?

  Czynnikiem wzrostu może być również kolejna bańka i zwiększona ilość transakcji na giełdzie binance.

Viewing 1 replies (of 1 total)
 • Replies
  AkademiaBitcoin
  Participant

  Wewnętrzna waluta giełdy Binance, Binance Coin, zanotowała w 2019 roku spore wzrosty i w rankingu CoinMarketCap osiągnęła 11 pozycję. Przyczyną poprawy kursu tej kryptowaluty jest przede wszystkim znakomita sesja Binance: ogłoszenie spółki i stworzenie możliwości zakupu kryptowalut za pomocą przelewu w euro lub funtach i następujące po nim wyprzedanie w ciągu 14 minut. Dodatkowo giełda umożliwiła przyjmowanie wpłat za pomocą kart kredytowych oraz debetowych. To poprawiło nastawienie inwestorów i zwiększyło ich zainteresowanie tą kryptowalutą.

  Co do opinii na temat Binance Coin są one w większości pozytywne, szczególnie, że jest on połączeniem zalet kryptowaluty i stabilnego pieniądza, co może wskazywać na duże zainteresowanie nim w przyszłości. Poza tym, Binance oferuje możliwość dokonywania transakcji w wielu parach krypto, co również może być atrakcyjne. Oczywiście trzeba wspomnieć o tym, że sama giełda oferuje spore zniżki na opłaty dla traderów, w tym roku jest to 25%, później 12,5% i 6,75% w 2021 roku.

  Z kolei patrząc na opinie ekspertów co do wysokości kursów, te są ciągle pozytywne i nie zakładają nawet możliwości spadku notowań. Sugeruje się nawet, że cena Binance Coin może osiągnąć pułap do 1300 dolarów. Bardziej praktyczne prognozy zakładają wysokość kursu w okolicy 100 dolarów i te można chyba uznać za najbardziej wiarygodne.

Viewing 1 replies (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.