Bitcoin czy ethereum w co zainwestować?

Forums Ekonomia i inwestowanie w kryptowaluty Bitcoin czy ethereum w co zainwestować?

 • Post
  Anonymous
  Inactive

  Rozpoczynam swoją przygodę z inwestowaniem w kryptowaluty. Odkrywam stopniowo temat Bitcoina i ethereum. Obserwuje już rynek od dłuższego czasu i zauważyłem że jeżeli Bitcoin idzie w górę to automatycznie pozostałe kryptowaluty. Technologia ethereum wydaje się być o wiele lepsza i ma więcej zastosowań niż Bitcoin a ludzie nadal wybierają i wierzą wyłącznie w Bitcoin. Co musi się takiego stać aby ethereum było droższe od bitcoin? Czy takie rozwiązanie jest możliwe?

Viewing 1 replies (of 1 total)
 • Replies
  BitTrader
  Participant

  Bitcoin stanowi obecnie najpopularniejszą kryptowalutę na świecie. Z tego powodu wielu inwestorów decyduje się na kupno właśnie jego i w taki sposób pojawiają się coraz wyższe ceny BTC. Jak zapewne wiesz, wartość waluty zależy od doniesień związanych z wydarzeniami ekonomicznymi, prawymi, ale także informacjami o kradzieżach i defraudacjach.
  Być może seria niepokojących newsów na temat Bitcoin sprawiłaby, że zainteresowanie inwestorów zostałoby skierowane w stronę innej, bardziej bezpiecznej i stabilniejszej waluty, na przykład Ethereum.

Viewing 1 replies (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.