Szkolenia

Obrazek
dejnka
Kapitan
Reputacja: 0

Szkolenia

Post autor: dejnka » 23 paź 2018, 18:12

Korzystacie ze szkoleń w celu rozwoju zawodowego? Ja zastanawiam się nad kursem masażu terapeutycznego. Z tego, co wiem, to naprawdę terapia manualna jest szeroko ceniona wśród ludzi. Dlatego też mam pewność, że po skończeniu takiego kursu od razu znajdę klientów.

slawek3321
Świeżak

Re: Szkolenia

Post autor: slawek3321 » 24 paź 2018, 10:25

Sam w każdym miesiącu chodzę minimum na jedno szkolenie. Im szkoleń więcej tym lepiej dla mnie.

Majeczka90
Wor w zakonie

Post autor: Majeczka90 » 02 lis 2018, 9:39

Pewnie, że tak :) Moim zdaniem takie szkolenia to doskonały sposób na to, żeby podnieść swoje kwalifikacje i mieć szanse na zdobycie nowej, lepszej pracy ;) Ciekawą ofertę szkoleń z zakresu rozwoju osobistego ma firma szkoleniowa Kar Group, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie internetowej http://kursy-edu.net.pl/przykladowa-strona/. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie, a szkolenia mogą odbywać się on-line, więc brak czasu nie powinien być dla Was przeszkodą w zapisaniu się na takie kursy :)

Sabra
Człowiek

Post autor: Sabra » 20 lis 2018, 12:43

Zgadzam się z Wami, że szkolenia sa bardzo potrzebne. Przede wszystkim warto wybierać takie kursy, z których umiejętności przydadzą nam się w naszej pracy. Ja bardzo często jeżdzę na szkolenia. Medycyna estetyczna to dziedzina która mnie interesuje i z która mam do czynienia na co dzień, dlatego lubię być na bieżąco.

ODPOWIEDZ