Styczniowe wydarzenia Bitcoin 2020 na Forum CoinForum.pl

Cykliczne podsumowanie miesiąca styczeń 2020 na naszym forum. W poprzednim miesiącu najliczniej czytaliście poniższe artykuły. Postanowiliśmy co miesiąc przygotować dla was podobne podsumowania aby każdy z naszych czytelników był zawsze na bieżąco. Jeżeli jeszcze nie obserwujesz naszych wydarzeń na stronie CoinForum.pl to zapraszamy do śledzenia naszych publikajci również w social media. Publikujemy cyklicznie najważniejsze informacje.

Najważniejsze publikacje na CoinForum.pl w styczniu 2020

Znacznie rośnie użycie różnych kryptowalut w Darknecie

Całkiem nowe badania wskazują nam na to, że rośnie ilość różnych kryptowalut, które przepływają przez różnego rodzaju rynki w Darknecie. Wręcz się tutaj mówi o podwojeniu skali tegoż właśnie zjawiska.

Tokenizacja coraz bardziej popularna – co to jest i jak działa ?

W czasach dużego zainteresowania technologią blockchain i samymi kryptowalutami, coraz częściej przewija się w tej branży określenie “tokenizacja”. Co to właściwie jest i w jaki sposób można wykorzystać tokenizację dla swojej marki, firmy, sklepu, a nawet siebie samego? Przyjrzyjmy się bliżej temu zagadnieniu i wyjaśnijmy jakie płyną z niego korzyści.

Kryptowaluty Styczeń 2020 – Top News Kryptowaluty.Expert

Podsumowanie miesiąca styczeń 2020 według naszych najważniejszych publikacji na Kryptowaluty.Expert. Poniższe publikacje były najcześciej czytane przez naszych użytkowników i zbudowały dla nas największe zasięgi widoczności w styczniu 2020. Kryptowaluty.Expert jest serwisem dostarczającym newsy z całego świata. Obserwuj nasze Social Media aby być cały czas świadomy jak rozwija się branża kryptowalut.

Kalkulator kryptowalut – przeliczanie kryptowalut na PLN

Gdy chcemy sprawdzić ile kosztuje konkretna kryptowaluta, to pomoże nam w tym świetny kalkulator kryptowalut. Jest to wspaniałe narzędzie, które przeliczy wartość twoich monet wirtualnym do PLN.

10 najważniejszych wydarzeń w styczniu 2020 w Akademia Bitcoin

10 najważniejszych wydarzeń i publikacji w naszym serwisie Academy-Bitcoin.com. Poznaj nasze najpopularniejsze publikacje w miesiącu styczeń 2020. Każdy z naszych czytelników chętnie dzieli się naszymi publikacjami w social media co motywuje nas do kolejnych i bardziej wartościowych publikacji. Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi newsami obserwuj nasze kanały social media.

Bitcoin w roku 2020 powróci w okolice 20 tysięcy USD

Już minęły ponad dwa lata od kiedy cena Bitcoina oscylowała w okolicach 20 tysięcy USD, co było wyceną najwyższą w historii tejże kryptowaluty. Od tego właśnie czasu cena BUTC osunęła najpierw się o ponad osiemdziesiąt czterech procent, aby w pierwszej połowie roku 2019 odrobić większość spadków zyskują prawie 345 procent. Druga połowa roku minionego przyniosła jednak ze sobą deprecjację ponowną, w efekcie czego w obecnej chwili BTC jest notowany poniżej 8 tysięcy USD.

Top najważniejszych wydarzeń z Giełd Krypto w styczniu 2020

Przeczytaj top najważniejszych wydarzeń jakie miały miejsce w miesiącu styczeń 2020. Przygotowaliśmy dla was najważniejsze zestawienie naszych publikacji w serwisie KryptowalutyGielda.pl Dzięki nam poznasz najważniejsze wydarzenia i będziesz świadomy co dzieje się na rynku. Wszystkie nasze publikacje są również dostępne na social media. Obserwuj nas by zawsze wiedzieć co dzieję w świecie Kryptowalut.

Ponad 49% z nas wierzy w to, że kurs BTC wart będzie milion USD

W zasadzie to nas dzieli już tylko jeden kroczek do tego, aby móc już rozpocząć całkiem nową dekadę. Cena aktualna Bitcoina to około 7 260 dolarów. Tak naprawdę to ostatnie dziesięć lat musimy śmiało nazwać bardzo owocnym dla samego BTC. Wartość tejże kryptowaluty wzrosła i to aż o prawie dziewięć miliona procent.

Top 7 najważniejszych wydarzeń Bitcoin w Styczniu 2020

Top 7 najważniejszych wydarzeń Bitcoin, które miały miejsce na naszym globalnym portalu Bitcoin-Squad.com. Poznaj najważniejsze publikacje na naszym serwisie. Uzupełnij wiedzę o wydarzenia abyś w lutym wiedział w jakim kierunku może iść kurs Bitcoin. Dzięki nam zawsze będziesz wiedział najważniejsze informacje ze świata Bitcoin i innych kryptowalut.

 

6 lutego, 2020

Wiktor Antonowicz

Wiktor Antonowicz CEO projektu CoinForum.pl od 4 lat związany z branżą kryptowalut. W tym roku postanowiliśmy wraz ze znajomymi z branży uruchomić forum o kryptowalutach.

Comments

  1. Jak uchronić się przed scamami rynku kryptowalutowego?

    […] Styczniowe wydarzenia Bitcoin 2020 na Forum CoinForum.pl […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *