Wszystko co powinieneś wiedzieć o bitcoinach i kryptowalutach

Polskie Coin Forum. Dyskusje na temat cyfrowej waluty bitcoin i nie tylko!. Aktualności, linki, newsy ze świata, porady, pomoc techniczna

Mindlab
Świeżak
Temat Autor

Spacemining - 100 GH/s za free

23 sty 2018, 19:48

Hej, nie wiem czy to właściwe miejsce do dzielenia się tym, ale istnieje sposób na "kopanie" bitcoina w łatwy sposób. Coś na zasadzie chmury.
Wkleję reflinka jeśli pozwolicie, bo też dostałem info od porządnych ludzi, którzy są na bieżąco z informacjami na temat kryptowalut.

Obrazek

Działa to tak, że na starcie dostajemy bazową moc obliczeniową kopania 100 GH/s, nie musimy nic wkładać i to rośnie liniowo. Jeśli chcemy podkręcić prędkość przelewamy tam bitcoina (min - 0.00150000 BTC, max - 15 BTC) w zależności ile wpłaciliśmy tyle rośnie nam siła obliczeniowa.

Najlepsze jest to, że można wypłacać już od 0.00025000 BTC "wykopanego" w ten sposób bitcoina (sprawdziłem i działa, wypłaciłem już 2 razy)
Na dodatek nawet jeśli wypłacicie to moc obliczeniowa nie spada i to dalej rośnie.