Senator Stanów Zjednoczonych zamierza promować bitcoina

Pojawiły się zaskakujące wieści ze Stanów Zjednoczonych. Nowa senator jak najbardziej jest zwolenniczką kryptowalut. Co więcej ma nadzieję, że wniesie temat bitcoina do debaty ogólnokrajowej.

  • Nowy senator Stanów Zjednoczonych deklaruje, że będzie BTC promowała w mediach amerykańskich oraz w sferze polityki,
  • Kupiła sama swoje pierwsze kryptowaluty w roku 2013, ponoć za namową swojego zięcia.

Senator probitcoinowa Stanów Zjednoczonych

W wywiadzie, który został udzielony stacji – ABC News, w programie GMA3, senator-elekt Lummis Cynthia przyznała, że ma ogromną nadzieję wprowadzenia tematu bitcoina do debaty ogólnokrajowej.

Video, które jest fragmentem całego wywiadu, zyskało sporą popularność w Twitterze. W nim słychać, że senator, która reprezentuje Wyoming jest ogromną zwolenniczką BTC. W kryptowalucie widzi safe haven.

Jest byłym skarbnikiem stanu oraz inwestowała stałe fundusze naszego stanu, a więc zawsze szukała dobrego miejsca na samo przechowywanie wartości.

Jej zdaniem bitcoin, to coś idealnego pod tymże kątem, a to dlatego właśnie, że podaż naszej waluty własnej rośnie, a jego niestety nie. Wydobędziemy 21 milionów bitcoinów i to już wszystko. Jest to podaż ograniczona. Senator jest przekonana, że przez długi czas będzie to coś naprawdę ważne pod względem samej wartości. Podczas wywiadu pojawił się także temat wykorzystywania BTC we wszelkich działaniach przestępów. jednak senator zlekceważyła tę kwestię.

Zakup BTC w roku 2013

Lummis kupiła po raz pierwszy kryptowalutę w roku 2013. Do tego namówił ją zięć – Will Cole.

W Kongresie również zasiada Dareen Soto. On także jest zwolennikiem kryptowalut oraz także proponował różne ustawy dotyczącego tego rynku. Niestety polityków tego typu nadal jest bardzo mało. Nie wiemy także, co o BTC myśli sam Joe Biden – prezydent elekt. Wiemy jedynie, że przyjmować podczas swojej kampanii datki w BTC od zwolenników swoich. Jak na razie wiemy tylko i wyłącznie tyle. Czas pokaże.

Sprawdź opcje płatności Bitcoin za CBD na nasionakonopikatowice.pl

17 listopada, 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *