Znaleziono 6 wyników

autor: cegielska
11 lip 2018, 23:36
Forum: Hyde Park
Temat: Baner backlight
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 7

Baner backlight

Szukam informacji na temat banerów backlight, jestem zainteresowana taką formą reklamy, ale zastanawiam się jeszcze czy aby na pewno inwestować. Może ktoś z Was miał styczność z takim rodzajem promocji biznesu.
autor: cegielska
09 lip 2018, 14:51
Forum: Hyde Park
Temat: transport samochodów z niemiec
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 9

Re: transport samochodów z niemiec

Ta oferta - transport samochodów z Niemiec powinna Cię zainteresować. Firma doświadczona wyposażona w odpowiednie pojazdy, certyfikaty pozwalające na transport zagraniczny. Warto ich wziąć pod uwagę, ważne jest to, żeby transport samochodów z Niemiec przebiegł bez problemów, żeby auto dotarło całe.
autor: cegielska
26 cze 2018, 12:50
Forum: Hyde Park
Temat: deratyzacja kraków
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 24

Re: deratyzacja kraków

Może sprawdzałaś firmę http://www.gzddd.pl/oferta/deratyzacja.html ?? Mają w ofercie usługę deratyzacji, zresztą ich oferta jest szeroka, bo pomagają również w dezynfekcji, dezynsekcji, zajmują się ozonowaniem itp. Sprawdź sobie tę firmę, oni cieszą się dobrymi opiniami no i mają duże doświadczenie.
autor: cegielska
11 mar 2018, 0:29
Forum: Hyde Park
Temat: Rozliczenie podatkowe
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 14

Rozliczenie podatkowe

Jak jeszcze nie rozliczyliście się z fiskusem, sprawdźcie sobie program PIT http://www.pit.fundacjapociecha.pl , można z niego korzystać bezpłatnie. Od razu można przekazać 1% podatku na Fundację Pociecha, oni zajmują się dziećmi z rodzin niewydolnych wychowawczo, bardzo często rodzin patologicznych...
autor: cegielska
13 lut 2018, 20:29
Forum: Hyde Park
Temat: Wasza ulubiona książka
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 150

Re: Wasza ulubiona książka

Jak lubicie powieści kryminalne, to mogę polecić https://www.rewolucja.co.uk/9788373923645/acqua-alta - to moja ulubiona książka, bardzo ciekawa pozycja. W tej księgarni mają dużo nowości i bestsellerów, mieszkam w uk na stałe, także często do niej zaglądam, organizują sporo promocji, także zawsze m...
autor: cegielska
13 lut 2018, 20:24
Forum: Hyde Park
Temat: Co robić w weekend
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 23

Re: Co robić w weekend

Ja w weekend zazwyczaj czytam książki i staram się spędzić czas wolny aktywnie - na siłowni czy na rowerze.