PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Obrazek
jajecznica
Świeżak
Reputacja: 0

Re: PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Post autor: jajecznica » 08 mar 2019, 20:06

Mała9 pisze:
25 lut 2019, 12:22
Teraz jest naprawdę duży wybór kosmetyków do włosów, można sobie dobrać do swojego rodzaju, ewentualnie jak ma się jakiś problem. Ja duży wybór znalazłam na https://www.wapteka.pl/pielegnacja-i-st ... w,224.html ; bardzo mi pasuje szampon i odżywka do włosów blond, naturalnych, farbowanych i z pasemkami, BasicLab Capillus. To taka specjalistyczna seria dermokosmetyków, które jeśli chodzi o pielęgnację są super. Włosy są zdrowe, nawilżone, mają ładny połysk.
a u mnie to sie nie sprawdziło, nic mi nie pomogło z tego co wyzej napisałaś. Jestem załamana i zdecydowana ściąć włosy. Wie może ktoś gdzie jest najlepszy skup wlosow Słyszałam ze nawet dobrze płacą. Także muszę się pospieszyć zanim zostanę całkowicie lysa. Podeslijcie jakis sprawdzony namiar.

wodzia
Świeżak
Reputacja: 0

Re: PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Post autor: wodzia » 14 mar 2019, 18:27

Jeśli zależy ci na naprawdę dobrym i długotrwałym efekcie to spróbuj przeszczep wlosow :) Polecałam wielu znajomym i każda jest zachwycona. Zabieg jest trochę kosztowny, ale z całą pewnością jest warty uwagi i zainteresowania, tym bardziej dla osób które zmagają się z łysieniem.

ODPOWIEDZ