Wszystko co powinieneś wiedzieć o bitcoinach i kryptowalutach

Polskie Coin Forum. Dyskusje na temat cyfrowej waluty bitcoin i nie tylko!. Aktualności, linki, newsy ze świata, porady, pomoc techniczna

Jawor
Człowiek
Temat Autor

Opinie o Lisk

19 lip 2016, 13:04

Proszę was o rzetelne opinie o Lisk narazie mało informacji dotyczące tej kryptowaluty jest w sieci może dlatego, że jest jedna z nowszych walut cyfrowych. Czy Lisk się kopie czy wydobywa w inny sposób?

naster
Kapitan

Re: Opinie o Lisk

23 lip 2016, 22:12

Tak lisk jest dosyć nowy, jednak nie podbił rynku z miejsca i raczej się to nie stanie, dlatego ja raczej go sobie odpuszczę. A drugiej strony inwestycja może się pomnożyć w przyszłości, ale ja nie jestem ryzykantem.

Awatar użytkownika
reto
Kapitan

09 sie 2016, 17:33

Mnie jednak lisk trochę zainteresował, prześledzę jego kurs przez kilka dni i chyba trochę zainwestuję.

Svenn
Świeżak

20 kwie 2017, 14:35

Lisk ma obecnie kurs który mnie zachęcił do inwestycji, ktoś jeszcze poczynił kroki w tym kierunku?

LaCucaracha
Świeżak

01 maja 2017, 20:32

Ja też zainwestowałem, mocno niedoceniona waluta ze względu na możliwości :) widziałeś ich team?

Kraken
Kapitan

Analiza błyskawiczna

26 maja 2017, 14:44

Lisk ma dobry kurs, z punktu widzenia inwestora. Zakup waluty w tym momencie może być jeszcze opłacalny. Analizując trend, w jakim waluta się znajduje i okresy przejściowe, ktore związane były ze zmianą kapitalizacji rynkowej można się natomiast zastanawiać, czy lisk osiągnie jeszcze wyższy kurs. W tym momencie wartość firmy na rynku mówi o tym, że Lisk jest dobrą inwestycją z punktu widzenia finansowego. Jeśli wartość firmy jest większa, niż notowania giełdowe, znaczy, że projekt jest opłacalny. Może też oznaczać stabilny i zrównoważony wzrost kursu do określonego poziomu, ktoś kupił lisk wcześniej?