Nowy serwis informacyjny Cryptodemy.pl

Obrazek
qvak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2017, 11:55
Reputacja: 0

Nowy serwis informacyjny Cryptodemy.pl

Post autor: qvak » 07 gru 2017, 16:05

Obrazek

Mikołajki dla polskiej kryptosceny - wczoraj wystartował serwis Cryptodemy.pl

Naszą ambicją jest stać się czołowym polskim serwisem oferującym nie tylko najświeższe wiadomości, ale i bieżące kursy, jak i profesjonalne poradniki na temat najlepszych giełd, instrumentów, narzędzi, strategii handlowania.

Dla bardziej zapracowanych oferujemy newsletter - przegląd najistotniejszych wiadomości tygodnia, odfiltrowany z bieżączkowego buzzu - samo tłuste.

Wraz z rozwojem serwisu będziemy dodawać do niego kolejne funkcjonalności - takie jak wirtualne portfele, czy nasz własny kantor, tak, by w końcu witryna Cryptodemy stała się polskim hubem gdzie załatwić będzie można wszystko co ma związek z kryptowalutami.

Wszyscy wiemy, że czas to kryptopieniądz, przykładamy więc ogromną wagę do tego, by nasz serwis był aktualizowany tak często jak to tylko możliwe - czuwa nad tym nasz profesjonalny zespół redaktorski.

Pamiętam, że istotą naszej sceny jest otwartość i wzajemne zaufanie, dlatego bardzo zależy nam na aktywnym dialogu z Wami. Jest to dla nas szczególnie ważne tym pierwszym, pionierskim okresie funkcjonowania Cryptodemy - zgłaszajcie nam wszelki uwagi i sugestie w którym kierunku chcielibyście, żebyśmy się rozwijali - pamiętajmy, że scena krypto to coś więcej niż rekordy kursów i medialne nagłówki - to nowa forma współdziałania w Internecie

Nasz adres kontaktowy: kontakt@cryptodemy.pl
FB: http://facebook.com/cryptodemy
WWW: http://cryptodemy.pl

xavwel
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2019, 19:37
Reputacja: 0

Re: Nowy serwis informacyjny Cryptodemy.pl

Post autor: xavwel » 12 maja 2019, 19:37

czesc

ODPOWIEDZ