NEM - opis

Obrazek
Awatar użytkownika
Ghost
Człowiek
Posty: 31
Rejestracja: 11 cze 2018, 9:52
Reputacja: 0

NEM - opis

Post autor: Ghost » 09 lip 2018, 15:14

NEM to platforma kryptowalutowa typu peer-to-peer i blockchain uruchomiona 31 marca 2015 r. Napisany w Javie, z wersją C ++ w pracach, NEM ma określony cel szerokiego modelu dystrybucji i wprowadził nowe funkcje technologii blockchain, takie jak algorytm dowodu ważności (POI), multisignature accounts, szyfrowane przesyłanie wiadomości i system reputacji Eigentrust ++. Oprogramowanie blockchain NEM jest używane w komercyjnym blockchainie o nazwie Mijin, który jest testowany przez instytucje finansowe i prywatne firmy w Japonii i na całym świecie.

Technologia NEM umożliwia współistnienie wielu ksiąg w jednym bloku blockchain. Dzięki NEM Smart Assets użytkownicy mogą tworzyć mozaiki, które mogą reprezentować dowolny zasób (np. Waluta). Wszystkie transakcje w NEM są powiązane z opłatą transakcyjną, a denominacja używana do zapłaty za transakcje to mozaika XEM.

W 2017 r. Fundacja NEM otworzyła centrum w Kuala Lumpur w Malezji, które ma pełnić funkcję inkubatora, akceleratora i przestrzeni do współpracy.

ODPOWIEDZ