MinersCalculator - Darmowa pomoc w konfigurowaniu własnej koparki

Obrazek
minerscalculator
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2018, 12:03
Reputacja: 0

MinersCalculator - Darmowa pomoc w konfigurowaniu własnej koparki

Post autor: minerscalculator » 10 maja 2018, 12:11

Witam wszystkich forumowiczów,
Wspólnie ze znajomym stworzyliśmy serwis internetowy MinersCalculator, który z założenia ma być pomocą przy konfigurowaniu własnej koparki. MinersCalculator prowadzi użytkownika przez listę kluczowych pytań, by w krótkim czasie uzyskać gotowe zestawienie części potrzebnych do złożenia własnej koparki. Na końcu możemy skopiować link do własnej konfiguracji, którą możemy podzielić się ze znajomymi.
Zachęcamy do wypróbowania naszego kalkulatora, mamy nadzieję, że okaże się pomocny i zaoszczędzi sporo czasu w poszukiwaniach najlepszej konfiguracji. Do tej pory wykorzystywaliśmy serwis do własnych potrzeb, ale doszliśmy do wniosku, że jest to uniwersalne narzędzie i usprawni etap wyboru elementów każdemu kopaczowi niezależnie od doświadczenia w tej materii. Zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi wrażeniami z korzystania z MinersCalculator. Mile widziane są wszelkie uwagi i sugestie co moglibyśmy poprawić albo usprawnić by MinersCalculator stał się dla was pomocny i żebyście chętnie z niego korzystali.
Jeżeli ktoś jest właśnie na etapie wyboru elementów do własnej koparki, zachęcam do zapoznania się z naszym serwisem minerscalculator.com.

ODPOWIEDZ