Kryptowaluty sygnały płatne i darmowe

Znajdź grupę z odpowiednimi sygnałami

Sygnały, a więc informacje na temat tego, co aktualnie dzieje się w świecie kryptowalut to jedne z najważniejszych danych, które pozwalają traderom dokonywać trafionych inwestycji w świecie pieniędzy cyfrowych.

  • Czym są i kiedy postawić na płatne sygnały kryptowalut?
  • Jak znaleźć grupy z sygnałami?

Na te pytania odpowiadamy w niniejszym artykule.

Sygnały kryptowalut: darmowe czy płatne

Zastanawiając się nad przewagą obydwóch typów sygnalizowania, powinniśmy spróbować opisać, czym dokładnie są sygnały. Stanowią one pomysły lub sugestie handlowe skłaniające, aby kupić lub sprzedać konkretną walutę po określonej cenie i w danym czasie. Z założenia są one generowane ręcznie przez profesjonalnego tradera lub przez algorytmy handlu i boty, które takie informacje wysyłają automatycznie. Zazwyczaj sygnały zawierają również dane na temat zysku oraz wysokość stopy Stop Loss. Dla ichch otrzymywania zazwyczaj niezbędna jest opcja tak zwanego Telegramu, płatnej aplikacji pozwalającego na regularne otrzymywanie danych.

Najważniejsze sygnały w obrębie kryptowalut to oczywiście te dotyczące kupna oraz sprzedaży. Mają one za zadanie poinformować użytkownika o tym, że w danym momencie opłacalne będzie zakupienie lub sprzedanie jednostek pieniądza cyfrowego. Otrzymując zachętę do zakupu dostajemy takie dane jak rodzaj waluty oraz cenę jej zakupu. Wiadomości takie możemy otrzymywać w formie darmowej, ale też i płatnej.

Darmowe sygnały kryptowalut to nic innego jak wiadomości przekazywane nieodpłatnie. Pozwalają one na podejmowanie decyzji tradingowych,podobnie jak ich wersja płatna. Wśród traderów panuje jednak przekonanie o tym, że ich jakość, a przede wszystkim wiarygodność, mogą pozostawiać wiele do życzenia, a co za tym idzie, wpływać na wysokość potencjalnych zysków z inwestycji w kryptowaluty.

Z tego powodu profesjonalni inwestorzy decydują się na płatne sygnały kryptowaluty, które dostępne są w formie subskrypcji miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych. Po ich wykupieniu dostawca przesyła sygnały bezpośrednio na adres e-mail, telefon lub jakiekolwiek inne urządzenie inwestora, które umożliwia niemal natychmiastowe odczytanie komunikatu. Są one wysyłane we właściwym czasie i inaczej niż darmowe sygnały kryptowalut, dają szansę na zarobienie sporych pieniędzy, ponieważ najlepsze komunikaty mogą pochodzić z wielu różnych wiarygodnych źródeł.

Wczesne sygnały kryptowalut

Początkujący trader może inwestować w kryptowaluty na podstawie trendów. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia pozwalające na otrzymywanie informacji na temat tego, w jaki sposób zachowuje się kurs wybranej waluty cyfrowej. Tak zwane wczesne sygnały kryptowalut pojawiają się w wyniku monitorowania rynku, zachowań innych inwestorów oraz zmian trendów. Komunikaty informują także o zmianie wysokości wolumenu jednostek kryptowaluty na giełdzie. Takie wcześnie pojawiające się znaki mogą pomóc w podjęciu decyzji inwestycyjnej oraz uchronić inwestorów przed poniesieniem sporej straty.

Grupy z sygnałami kryptowalut – gdzie ich szukać?

Internet to miejsce, w którym można znaleźć grupy z sygnałami kryptowalut. Przynależność do wielu z nich wiąże się z poniesieniem kosztów związanych ze świadczącymi przez nie usługami, czyli dostarczaniem informacji na temat tego, co aktualnie dzieje się na rynkach kryptowalut. Wiele z tych społeczności skupia wśród swoich członków profesjonalnych inwestorów oraz zajmuje się analizowaniem trendów i edukacją początkujących traderów. Decydując się na przystąpienie do płatnej grupy dobrze jest zdecydować się na taką, której sygnały zostają opracowane na bazie wiedzy i doświadczenia jej uczestników, a w razie niepowodzenia przy kopiowaniu strategii, umożliwiają obniżenie abonamentu członkowskiego.

Polskojęzyczne grupy informacyjno-sygnalizujące znajdują się w Internecie, jednak w odróżnieniu od tych anglojęzycznych, nie istnieje żaden ranking skupiający te najlepsze. Wartościowych informacji na temat tego, do kogo warto się przyłączyć można poszukać na forach. Natomiast jeśli nasz angielski jest na tyle dobry, że możemy pozwolić sobie na swobodną komunikację, w sieci możemy znaleźć kilka zestawień najlepszych grup angielskich lub amerykańskich i do nich dołączyć.

4 lipca, 2019

Wiktor Antonowicz

Wiktor Antonowicz CEO projektu CoinForum.pl od 4 lat związany z branżą kryptowalut. W tym roku postanowiliśmy wraz ze znajomymi z branży uruchomić forum o kryptowalutach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *