Kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych chce regulacji kryptowalut

Okazuje się, że wśród kandydatów na prezydenta Stanów Zjednoczonych nie tyko sam John McAfee popiera jak najbardziej kryptowaluty. W zasadzie to nie tak dawno Andrew Yang swoją opinię wyraził na ten temat.

Kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych – Andrew Yang wyjaśnił, jaki konkretnie los czekałby kryptowaluty pod jego panowaniem. Stwierdził także, że przepisy nie mogą szkodzić im, dlatego też się opowiedział za jednolitym oraz ogólnokrajowym zestawem wszelkich reguł, które dotyczą tejże branży. Swoje przemyślenia na tenże temat wygłosił on podczas wywiadu właśnie z Bloomergiem.

47% inwestorek uważa, że obecnie jest najlepszy moment na zakup BTC

Powiedziałby, że tak naprawdę musimy mieć zestaw jednolitych zasad jak i także przepisów, które dotyczą ściśle użytkowania kryptowalut w całym kraju, ponieważ w chwili obecnej utknęliśmy w zasadzie w ich mnogości.

Andrew Yang podkreślił tak naprawdę, że system obecnie nie jest w ogóle dobry, a wręcz jest dla wszystkich zły. Szczególnie za osoby te uważa inwestorów, którzy wejść chcą w tę właśnie przestrzeń. Właśnie z tego też powodu jasne oraz także przejrzyste prawo byłoby istnym priorytetem podczas rządów jego. Co więcej także przyznał, że sama technologia, która za kryptowalutami stoi ma naprawdę bardzo duży potencjał, w związku z czym w nią należy i jak najbardziej trzeba inwestować.

Bardzo jasne wytyczne dotyczące kryptografii

Tenże mężczyzny już w zasadzie od dłuższego czasu wypowiada się otwarcie na wszelkiego rodzaju tematy związane ściśle z kryptowalutami. Poza tym także twierdzi, że inne państwa już opanowały w stu procentach mozaikę bardzo różnych przepisów, które utrudniają rynkom amerykańskim konkurowanie z nimi.

Adrew Yang zwraca także uwagę na sam fakt, że różne rządowe departamenty postrzegają kryptowalutę w sposób odmienny, jako: towar, papier wartościowy czy też nieruchomość. W opinii jego nadszedł czas na to, aby federalny rząd opracował jakieś spójne wytyczne.

Bitcoin w roku 2020 powróci w okolice 20 tysięcy USD

Sam rynek kryptowalutowy rozwija się niezmiernie szybko. Same regulacje zaś nie mogą nadążyć za nim. W kilku stanach występują przepisy sprzeczne, które dotyczą cyfrowych aktywów. Niepewność co do samego rozwoju regulacyjnych ram powoduje, że inwestycje amerykańskie w tymże sektorze pozostają jak najbardziej daleko w tyle za inwestycjami przeróżnych, innych krajów.

To będzie wybór amerykanów

Co jak co, ale przed amerykanami trudny wybór. Osoby mające styczność z kryptowalutami mogą mieć na uwadze dwóch kandydatów, którymi potencjalnie się zainteresują. Skoro John McAfee popiera jak najbardziej kryptowaluty, to inwestorzy powinni zagłosować właśnie na niego. Co jak co, ale naprawdę czas pokaże kogo już w tym roku amerykanie wybiorą na najważniejszą osobę w swoim państwie. Każdy obywatel Stanów Zjednoczonych powinien zapoznać się dokładnie z programami wyborczymi każdego z kandydatów. Nie powinien brać jedynie pod uwagę samej kwestii kryptowalut. Poza nimi naprawdę jest znacznie więcej ważnych gałęzi w naszym życiu prywatnym, zawodowym jak i także państwowym.

Bitcoin (BTC) z kursem poniżej poziomu 7 000 dolarów (USD)

3 lutego, 2020

Wiktor Antonowicz

Wiktor Antonowicz CEO projektu CoinForum.pl od 4 lat związany z branżą kryptowalut. W tym roku postanowiliśmy wraz ze znajomymi z branży uruchomić forum o kryptowalutach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *