Jakie ozdoby do salonu

Obrazek
Awatar użytkownika
Widisas26
Świeżak
Reputacja: 0

Re: Jakie ozdoby do salonu

Post autor: Widisas26 » 16 sty 2018, 13:45

Znakomicie! Dzięki wielkie za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się one przydadzą :)
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań.
Złap w żagle pomyślne wiatry.
Podróżuj, śnij, odkrywaj.

Awatar użytkownika
mati91h
Świeżak

Post autor: mati91h » 17 sty 2018, 15:45

U mnie jest bardzo prosto i nowocześnie. Nie przepadam za zbędnymi ozdobami.
Tajemnica jest jak płonąca pochodnia, która w rękach mistrza oświetla drogę, lecz w rękach szaleńca może podpalić ziemię.

rosko
Świeżak

Post autor: rosko » 02 lut 2018, 7:58

A co byście powiedzieli na płytki ręcznie formowane, coś takiego - https://sklep.auroks.pl/plytki-recznie-formowane ? Moim zdaniem wyglądają super i wydają się być lepszą opcją w stosunku do farb czy fototapet. Można sobie np. w salonie zrobić jedną ścianę w takich płytkach, co będzie imitacją cegły i dobrać pod nie odpowiednie oświetlenie. To może stworzyć naprawdę ładny klimat

aniela
Świeżak

Post autor: aniela » 14 mar 2018, 7:47

ja bym nie powiedizała że płytki są lepszą alternatywą, raczej dobrze ze sobą współgrają :) ja mam kominek wyłożony takimi ceglanymi płytkami tylko i wyłącznie -a ściany wymalowane duluxem easycare i dobrze to połączenie do siebie pasuje

Awatar użytkownika
deep
Wor w zakonie

Post autor: deep » 19 mar 2018, 21:18

Wygląd salonu przekłada się bez dwóch zdań na liczbę gości, oraz na panującą w nim atmosferę, to co powinno rzucać się w oczy na pierwszym miejscu to lada, dzięki niej można poznać, czy jest to profesjonalna firma czy nie.W tym temacie więc należy trochę się przyłożyć podczas wyboru i zainwestować w profesjonalną ladę, w tej tematyce specjalizuje się od wielu lat sklep euroimage.eu

artur565
Kapitan

Post autor: artur565 » 07 sie 2018, 17:18

Ze swojej strony chciałbym Wam polecic strone https://tuplex24.pl/rekt24 , na ktorej znajdziecie m.in. : moduły oraz taśmy LED, zasilacze, panele LED i wiele, wiele więcej . Jest to sklep internetowy, w ktorym wszystko w bardzo dobrych cenach i wysokiej jakosci. W razie problemów, ich biuro obługi Wam pomoże, takze polecam.

gonzo35
Człowiek

sklep z lampami warszawa

Post autor: gonzo35 » 11 sie 2018, 16:52

Na pewno warto byłoby zainwestować w jakąś fajną lampę:) Pomieszczenie od razu zrobi się bardziej przytulne! Mogę polecić ci fajny sklep z lampami w Warszawie: http://formatt.waw.pl/pl/. Prowadzą także sprzedaż wysyłkową więc możesz po prostu zamówić coś do domu. Swoją drogą to fajne rozwiązanie że warszawski sklep z lampami umożliwia zakupy online:)

Awatar użytkownika
labedz86
Świeżak

Post autor: labedz86 » 14 sie 2018, 12:21

Najlepiej do salonu wybrać takie ozdoby, które nam się podobają. Można pomyśleć o jakieś lampce, obrazie, dywaniku itd. Zależy jaką mamy sypialnie i na co możemy sobie pozwolić
Idealny mężczyzna nie istnieje! Idealny mężczyzna jest wirusem atakującym kobiecy rozsądek...
Sprawdź ogrzewanie elektryczne wykorzystujące podczerwień we własnym domu.

ODPOWIEDZ