Jak zarobić BITCOINY za darmo? Cloud mining 100GH/s FREE

Obrazek
GrzelaV13
Świeżak
Reputacja: 0

Jak zarobić BITCOINY za darmo? Cloud mining 100GH/s FREE

Post autor: GrzelaV13 » 15 paź 2017, 11:50

Aurora Mining

Obrazek

Plany inwestycyjne: 10%-16.7% dziennie do końca programu

Minimum inwestycyjne: 7$ (zwróci się już po 10 dniach, a każde kolejne 10 dni da nam kolejne 7$, aż do zamknięcia programu. Trudno powiedzieć kiedy to się stanie, dlatego lepiej nie inwestować zbyt dużych sum pieniędzy. Ja zainwestowałem 10$ i już na tym zarobiłem, a z każdym kolejnym dniem zarabiam wiecej.

Program Partnerski: 6%-3%-1% (dostajemy moc za poleconych, więc jest to dodawane do naszej mocy)

Obrazek

Opis programu: Nowy program typu Cloud Mining na unikalnym skrypcie, który płaci dosyć dużo bo 10% dziennie.
Wygląda ciekawie i może trochę podziałać ze względu na charakter strony i gratisy, co może przyciągnąć dużo inwestorów.
Po rejestracji otrzymujemy gratis 100GH/s mocy, co daje wg. danych z dashboardu 0.20$ dziennie przychodu.
Strona wykonana bardzo starannie, od strony technicznej program odpowiednio dofinansowany.
Legenda jak wspomniano wyżej - kopalnia crypto, piszą, że mają 4 lokalizacje: w Austrii, Islandii, USA i Finlandii
Na stronie znajdziemy też rzekome twarze, imiona i nazwiska osób z zarządu: CEO, CFO, CTO i Co-foundera.
Firma zarejestrowana w UK, jak twierdzą są na rynku od 3 lat, a teraz zdecydowali się sprzedawać moc po "konkurencyjnych" cenach.
Strona jest od 19 dni na rynku, a wg. statystyk jest już ponad 300000 osób zarejestrowanych (pewnie to efekt darmowych GH albo podkłamane są). Strona nie zniknie, dopóki stale przybywa nowych inwestorów, każdy na tym zarabia, a w szczególności właściciel strony. Sumy jakie z tego zarabiają to prawdopodobnie dziesiątki milionów, a nawet setki miesięcznie.

Fajnie widać Live Balance jak sobie rośnie, pewnie to może być zachęcające.

Obrazek

Gdy zarejestrujesz się z tego linku otrzymasz 100GH/s czyli 0.20$ dziennie, nie ukrywam, że jest to mój link polecający i otrzymam 6% z zakupionego przez was "powera" na stronie Życzę wam jak największego zysku ze strony, póki to możliwe Pozdrawiam!

https://www.auroramine.com/?ref=249144

Dane techniczne:
Domena: CNOBIN INFORMATION TECHNOLOGY LIMITED, 2017-09-14 - 2018-09-14
Hosting: Link11 GmbH
SSL: GeoTrust EV SSL CA - G4 GeoTrust Inc., valid: 2017-09-15 - 2018-09-15
Skrypt: unikalny
Design: brak podobnych

kingato
Świeżak
Kontakt:

Re: Jak zarobić BITCOINY za darmo? Cloud mining 100GH/s FREE

Post autor: kingato » 17 paź 2017, 9:25

Ciekawa opcja, rzeczywiście można na tym zarobić ?

Awatar użytkownika
reto
Wor w zakonie

Re: Jak zarobić BITCOINY za darmo? Cloud mining 100GH/s FREE

Post autor: reto » 29 paź 2017, 16:10

Trochę ryzykowane, ale na małe sumy, czemu nie

ODPOWIEDZ