Firma lokalna a internet

Obrazek
Awatar użytkownika
deep
Wor w zakonie
Reputacja: 0

Re: Firma lokalna a internet

Post autor: deep » 15 kwie 2018, 8:43

Taką stronę trzeba później jakoś reklamować? Czy każdy kto będzie wyszukiwał jakichś słów kluczowych w internecie ją znajdzie?

Awatar użytkownika
jopek
Wor w zakonie

Post autor: jopek » 15 kwie 2018, 17:35

Nie ma tak łatwo, reklama będzie potrzebna, gdyż w innym przypadku będziesz daleko w google i nikt Cię nie znajdzie. Dlatego pozycjonowanie jest tak ważne.

Awatar użytkownika
deep
Wor w zakonie

Post autor: deep » 16 kwie 2018, 19:53

Z tego co widzę to temat jest trudny do ugryzienia, do kogo mogę zgłosić się w celu stworzenia jakiejś dopracowanej strony, a no i jaka firma zajmuje się późniejszą jej reklamą?

Awatar użytkownika
jopek
Wor w zakonie

Post autor: jopek » 17 kwie 2018, 20:25

Najlepiej skorzystać z usług jednej firmy, do reklamy, jak i samego projektowania strony. Ja w tym celu zgłosiłem się do https://solv.pl/strony-internetowe/ tworzenie stron internetowych wychodzi im bardzo dobrze, praktycznie każdy projekt, który jest w portfolio, bardzo mi się podoba, dlatego nie bałem się ich wybrać do tworzenia swojej strony i nie żałuję. Oni zajmują się również późniejszą reklamą tej strony, na wiele sposobów.

aniela
Świeżak

Post autor: aniela » 27 maja 2018, 9:13

Oczywiście stronę trzeba reklamować.Ale to nie wszystko, potrzebne też jest wsparcie informatyczne, aby w razie jakichkolwiek problemów mieć dostęp do najlepszych fachowców. U nas usługi informatyczne obsługuje firma ITBCE i wszystko bardzo dobrze prosperuje

Domin
Świeżak

Post autor: Domin » 28 maja 2018, 10:37

Co myślicie o długopisach plastikowych z własnym napisem i logiem https://dlugopisyreklamowe.pl/category/plastikowe/. Chciałbym sobie takie kupić do własnej firmy, żeby mieć w biurze oraz na targach pracy. Myślę, że to fajny gadżet reklamowy, który nie kosztuje dużo, a może bardzo pomóc w promocji firmy. Czy ktoś z was korzystał z takich usług i może podzielić się własnym doświadczeniem?

romb
Świeżak

Post autor: romb » 12 lip 2018, 10:12

Cześć
Przy malej firmie nie potrzebna jest duża strona, wystarczy jednostronicowa wizytówka. Dobrze też mieć wizytówkę w googlach. Koszty nie są duże, warto też po zrobieniu strony pomyśleć o pozycjonowaniu, zajrzyj tutaj https://sempc.pl/

Mareek21
Świeżak

Post autor: Mareek21 » 25 lip 2018, 7:08

Słyszeliście, że Agencja Interaktywna zajmuje się tworzeniem stron internetowych? Jeśli nie to koniecznie zapoznajcie się z ich usługami. Osobiście uważam, że są profesjonalistami i warto powierzyć im zadanie.

Pasacik1422
Świeżak

Post autor: Pasacik1422 » 25 lip 2018, 7:25

Agencja interaktywna pomoże Ci zareklamować swoją firmę, tak by pojawiała się u góry strony wyszukiwań.
Można też założyć własną agencję interakcyjną https://www.iprosolution.pl/jak-zalozyc ... na-skroty/. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie internetowej.

artur565
Wor w zakonie

Post autor: artur565 » 01 sie 2018, 16:08

Chciałbym Wam polecic tworzenie aplikacji internetowych , jest to strona poswiecona tworzeniu stron internetowych oraz ich reklamie w sieci. Jezeli są tu osoby zainteresowane temate, to zachecam do odwiedzenia strony.

ODPOWIEDZ