EOS - opis

Obrazek
Awatar użytkownika
Ghost
Człowiek
Posty: 31
Rejestracja: 11 cze 2018, 9:52
Reputacja: 0

EOS - opis

Post autor: Ghost » 09 lip 2018, 14:39

EOS to token i blockchain, który działa jako inteligentna platforma kontraktowa do wdrażania zdecentralizowanych aplikacji i zdecentralizowana autonomiczna organizacja.

EOS.IO ma stać się zdecentralizowanym systemem operacyjnym wspierającym aplikacje na skalę przemysłową, z roszczeniami do eliminowania opłat transakcyjnych, a także przeprowadzania milionów transakcji na sekundę.

Celem platformy jest zapewnienie zdecentralizowanego hostingu aplikacji, inteligentnych możliwości kontraktowych i zdecentralizowanych rozwiązań dla przedsiębiorstw, które rozwiązują problemy skalowalności bloków takich jak Bitcoin i Ethereum, a także eliminują wszystkie opłaty dla użytkowników. EOSIO osiąga to, będąc zarówno wielowątkowymi (zdolnymi do działania na wielu rdzeniach komputerowych), jak i stosując delegowany dowód udziału dla swojego protokołu konsensusu. Ma być pierwszym zdecentralizowanym systemem operacyjnym (EOSIO), który zapewnia środowisko programistyczne dla zdecentralizowanych aplikacji, takich jak Steemit, sieć społecznościowa z incentywami monetarnymi i BitShares oraz zdecentralizowaną wymianą kryptowalut (DEX).

Głównym tokenem rodzimym, EOS, jest token narzędziowy, który zapewnia zarówno przepustowość, jak i pamięć masową na blockchain, proporcjonalnie do całkowitej stawki (posiadanie 1% tokenów EOS pozwala na wykorzystanie do 1% całkowitej dostępnej przepustowości). Żetony EOS umożliwiają także właścicielowi oddawanie głosów i uczestniczenie w zarządzaniu łańcuchem blockchain, ponownie proporcjonalnie do udziału właściciela.

Dymitr51
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2018, 7:04
Reputacja: 0

Re: EOS - opis

Post autor: Dymitr51 » 10 gru 2018, 7:35

Bardzo fajnie wszytko opisane. Takie informacje mi się przydadzą.
___
mieszkania warszawa wilanów

ODPOWIEDZ