Crypto engine – Wiarygodna Platforma [Edukacja]

Handel kryptowalutami stał się obecnie dość przystępny i możesz to robić łatwo i kiedy tylko chcesz. Bitcoin zyskał na popularności na przestrzeni lat i przyciągnął spory kapitał, a w przeciwieństwie do tradycyjnych inwestycji kapitałowych, uzależnionych od godzin pracy maklerów, platforma inwestycyjna Crypto engine jest czynna całą dobę. Wystarczy dostęp do internetu, a możesz handlować kryptowalutami do woli.

Crypto engine – co to jest?

Rynek kapitałowy, w tym kryptowalut charakteryzuje się zmiennością, a liczba osób uzyskujących duże wzrosty nawet przy spadkach cen kryptowalut ciągle rośnie. Jak to możliwe? Otóż inwestorzy z największymi sukcesami stosują opcje, dzięki którym mogą obstawiać opcje wzrostów jak i spadków na rynku, i generować zysk w obu przypadkach.

Jeżeli poszukiwałeś w internecie pasywnego sposobu generowania zysków online mogłeś natknąć się na platformę Crypto engine, umożliwiającą handel kryptowalutami. Platformę wyróżnia to, że ma ona duże możliwości analizy danych rynkowych oraz opracowuje spostrzeżenia, także automatyczne. Dzięki temu od potencjalnych inwestorów nie wymaga się wiedzy ani umiejętności, by mogli oni z bota korzystać. Crypto engine oraz powiązane boty stosują popularną technologię Artificial Intelligence, umożliwiającą przeprowadzanie analiz technicznych oraz fundamentalnych, na poziomie ok. 95% dokładności.

Crypto engine – zalety

Na platformie Crypto engine są zarejestrowani użytkownicy, osiągający zysk do 2 tys. dolarów dziennie, a z wysokości depozytu wynoszącego zaledwie 250 USD. Jest to możliwe dzięki technologii wspierającej Crypto engine, przy dogodnych warunkach handlowych oferowanych przez partnerów brokerów. Jedną z zalet platformy jest współpraca ze specjalistycznymi brokerami robotów, których praca polega na wykonywaniu zleceń od bota i na przyjmowaniu depozytów.

W odróżnieniu od tradycyjnych brokerów, brokerzy robotów mają na wyposażeniu systemy transakcyjne, zapewniające natychmiastową realizację zamówień. Dodatkowo platforma Crypto engine opiera się na strategii zwanej skalowaniem wysokiej częstotliwości. Polega to na konieczności natychmiastowego realizowania zleceń, ponieważ nawet niewielki poślizg w czasie może generować duże straty. Za udogodnienie uznać również należy możliwość treningu przed inwestowaniem prawdziwych pieniędzy, czyli wykorzystanie konta demo do zapoznania się z handlem przez internet. Konto demonstracyjne do nauki ma niemal wszystkie funkcje odpowiadające kontu rzeczywistemu.

Czy Crypto engine to oszustwo? – NIE

Crypto engine to zweryfikowana, legalna platforma inwestycyjna, warta do wykorzystania w handlu kryptowalutami. Technologie oparte na sztucznej inteligencji są najlepsze do handlu, zapewniają wysokie zwroty i cieszą się reputacją przodownika rynku, a takiej technologii używa Crypto engine.

Crypto engine – czy warto otworzyć tam konto?

W wypadku chęci wypłaty zysków nie ma z tym najmniejszych problemów i można to zrobić w każdej chwili. Na platformie nie występują limity wypłat, nie ma związanych z wypłatami opłat, a wypełnienie formularza o wypłacie gwarantuje przelanie środków na konto inwestora w przeciągu 5 godzin. Ponadto za pośrednictwem partnerów brokerów Crypto engine oferuje ochronę przed ujemnym saldem, co minimalizuje ryzyko strat.

Jakie kryptowaluty są dostępne na Crypto engine?

Obecnie platforma Crypto engine umożliwia handel następującymi kryptowalutami – Bitcoin, Bitcoin Gold, Ethereum, Golem, Lisk, Monero, Ripple, Status oraz Zcash.

Rejestracja i logowanie na Crypto engine – krok po kroku

Rejestracja na platformie Crypto engine jest łatwa, a założenie konta trwa ok. 20 minut. Nieco dłuższa jest wymagana do handlu kryptowalutami weryfikacja tożsamości użytkownika, trwająca ok. godziny. Poniżej przedstawiamy krok po kroku etapy zakładania konta na Crypto engine.

1. Utwórz bezpłatne konto – w tym celu wejdź na stronę Crypto engine i wypełnij formularz rejestracyjny. Zawiera on dane podstawowe, czyli imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Następnie będziesz poproszony o weryfikację danych dotyczących nr telefonu i adresu e-mailowego. Wszystko to zajmie ok. 5 minut, a podane dane są zabezpieczane przez niezbędne środki zapewniające ochronę danych przez platformę.

2. Ze względu na instytucje finansowe na świecie są zobowiązane do weryfikacji użytkowników przed przyjmowaniem depozytów, zweryfikuj numer dowodu osobistego oraz adres zamieszkania. Trzeba brać pod uwagę to, że brokerów niewymagających takich weryfikacji uważa się za niegodnych zaufania, a weryfikacja ma na celu przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i innych przestępstw finansowych. W wypadku Crypto engine czekamy na odpowiedź ok. godziny,  nie 24 godziny, jak w wypadku większości firm finansowych. Możesz zostać poproszony o dostarczenie ostatniego rachunku za media.

3. Wpłać co najmniej 250 USD. Po weryfikacji możesz uaktywnić konto, wpłacając minimalny depozyt w kwocie 250 dolarów amerykańskich. Dużym ułatwieniem jest to, że Crypto engine przyjmuje płatności z wykorzystaniem niemal wszystkich dużych firm od kart debetowych i kredytowych. Do wpłaty można również użyć formy przelewu bankowego albo portfela elektronicznego, jak Webmoney, Neteller, czy Skrill albo portfela kryptowalutowego Bitcoin lub Ethereum. Wpłacone środki są dostępne dla użytkownika w całości, bez potrącania opłat.

Crypto engine – opinie użytkowników

Platforma inwestycyjna Crypto engine została dobrze oceniona przez użytkowników w TrustPilot i Forex Peace Army. Co więcej, istnieje wiele pozytywnych opinii na jej temat w mediach społecznościowych, a większość inwestorów zgłasza świetne zwroty.

Crypto Engine FAQ

Do zaimportowania – nie powielałem FAQ ze względu na możliwość odrzucenia przez system jako tekstu nieunikalnego.

22 stycznia, 2020

Wiktor Antonowicz

Wiktor Antonowicz CEO projektu CoinForum.pl od 4 lat związany z branżą kryptowalut. W tym roku postanowiliśmy wraz ze znajomymi z branży uruchomić forum o kryptowalutach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *